Aktualności

Dołącz do naszej akcji już dziś!!!

Zostań Patronem przyszłych milionerów! Rozpal iskrę przedsiębiorczości wśród uczniów, którzy marzą, by w przyszłości zadziwić świat swoimi pomysłami. Młodzież z Ciechanowa ma olbrzymią ilość pomysłów – widzimy to, bo prawie 1000 osób uczestniczyło w naszych zajęciach i warsztatach. Wręcz kipią od pomysłów, które chcą zweryfikować i przestawić światu. Naszą misją… Czytaj więcej Dołącz do naszej akcji już dziś!!!

czytaj dalej

,,Obywatele Youthra” w Ciechanowie.

Dla nowo przybyłych trzy ważne informacje: Co to są „Obywatele Youthra”? To projekt dla młodzieży z ciechanowskich szkół średnich, na który nasza Fundacja otrzymała dofinansowanie*, dzięki czemu uczestnicy biorą w nim udział za darmo Na czym to polega? Głównie na uczestnictwie w warsztatach o tematyce z zakresu m.in.: bycia świadomym… Czytaj więcej ,,Obywatele Youthra” w Ciechanowie.

czytaj dalej

Konferencja ,,Międzynarodowo kulturalni”.

W zeszłym tygodniu odbyła się konferencja pn. „Międzynarodowo kulturalni” współfinansowana ze środków Urząd Miasta Ciechanów Wydarzenie to stanowiło przede wszystkim: promocję naszego miasta Ciechanów wśród delegacji litewskiej , okazję do integracja mieszkańców Ciechanowa z naszymi gośćmi z Litwy, podsumowanie projektu „Europejski Inkubator Kulinarny. Dziedzictwo kulinarne, które łączy, inspiruje i rozwija.”… Czytaj więcej Konferencja ,,Międzynarodowo kulturalni”.

czytaj dalej

Konferencja „Międzynarodowo kulturalni”

Grafika, ludzie, flagi państw partnerskich

Serdecznie zapraszamy na konferencję „Międzynarodowo kulturalni” współfinansowaną ze środków Urzędu Miasta Ciechanów, o tematyce mazowieckich kulinariów, rozpowszechnianiu idei „zero waste” oraz wdrażaniu zdrowych nawyków żywieniowych wśród osób dorosłych, pod hasłem „Europejski Inkubator Kulinarny. Dziedzictwo kulinarne, które łączy, inspiruje i rozwija.” Szczegóły poniżej 👇👇👇

czytaj dalej

Aktywni seniorzy w Hartowcu

Uruchamiamy kolejne działania na rzecz uczestników projektu „Centrum Aktywności Lokalnej w miejscowości Hartowiec w gminie Rybno”. Seniorzy zrzeszeni w utworzonym w Hartowcu Klubie Seniora, od początku roku intensywnie pracują nad zdrową formą Na zajęciach usprawniających kondycję fizyczną wykorzystują zakupiony, w ramach projektu, sprzęt sportowy i tym samym wzmacniają mięśnie, dbają… Czytaj więcej Aktywni seniorzy w Hartowcu

czytaj dalej