Wykłady

Przyznajemy szczerze – mieliśmy obawy, co do mozliwości przeprowadzenia wykładów „Kto, co i jak?”. Pandemia COVID-19 skutecznie zaczęła krzyżowac nasze plany. Przejście na naukę zdalną, problemy techniczne „naszych” uczniów, natłok nauki i jeszcze długo by wymieniać, nie sprzyjały naszym działaniom.

Dlatego wpadliśmy na GENIALNY pomysł – reazliacja wykładów w formie materialów filmowych, udostepnianych na grupach facebookowych, do odtworzenia w dowolnie wybranym momencie 😀 Tym samym: nie kolidowaliśmy z zajęciami szkolnymi online, nie zmuszaliśmy do logowania tylko i wyłącznie w danym momencie, dajliśmy możliość pogodzenia wszystkich zajęć z naszymi zadaniami. Układ idealny !!!!

Materiały filmowe nagrywane były przez Wykładowcę głównie na terenie miasta Ciechanów oraz w miejscowościach objętych realizacją projektu. Zawierały podsatwową wiedze dot. aktywności społecznej/lokalnej.

W załączniku zamieszczamy harmonogram pojawiania się nagrań

Harmonogram publikacji materiałów filmowych maj, czerwiec 2020

Harmonogram publikacji materiałów filmowych lipiec 2020

Jednak zdawaliśmy sobie sprawę, że filmiki nigdy nie zastapią kontaktu bezpośredniego. Dlatego wychwyciliśmy moment i spotkaliśmy się z młodzieżą na podsumowaniu wiedzy zawartej w powyższych materiałach 🙂

Tutaj znajdziecie Harmonogram wykładów „Kto, co i jak?” podsumowanie

A mając młodzież już na miejscu od razu przeszliśmy na warsztaty „Od ogółu do szczegółu”, ale o tym już w kolejnym poście 😉

* Projekt współfinansowany przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków programu Funduszu Inicjatyw Obywatelskich na lata 2014-2020.

Dodaj komentarz