„W trosce o Was – usługi społeczne w Gminie Czernice Borowe”

Miło jest nam poinformować, że udało się nam pozyskać środki na realizację kolejnego projektu pt. „W trosce o Was – usługi społeczne w Gminie Czernice Borowe”. Jak sama nazwa wskazuje projekt skierowany jest do mieszkańców gminy Czernice Borowe, a dokładniej do 20 opiekunów faktycznych oraz do 10 osób potrzebujących wsparcia w codziennym funkcjonowaniu. Projekt realizowany jest w formule partnerskiej z Gminą Czernice Borowe/Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Czernicach Borowych.

W ramach projektu świadczone będą przede wszystkim usługi asystenckie/opiekuńcze dla osób potrzebujących wsparcia w codziennym funkcjonowaniu oraz wsparcie specjalistów dla opiekunów faktycznych. Dodatkowo na terenie gminy utworzona zostanie wypożyczalnia sprzętu specjalistycznego, która będzie dostępna dla mieszkańców gminy także po zakończeniu realizacji projektu.

Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego na lata 2014 – 2020. 🇵🇱🇪🇺

#RPOWM#funduszeunijne#gminaczerniceborowe