Dołącz do naszej akcji już dziś!!!

Zostań Patronem przyszłych milionerów! Rozpal iskrę przedsiębiorczości wśród uczniów, którzy marzą, by w przyszłości zadziwić świat swoimi pomysłami.


Młodzież z Ciechanowa ma olbrzymią ilość pomysłów – widzimy to, bo prawie 1000 osób uczestniczyło w naszych zajęciach i warsztatach. Wręcz kipią od pomysłów, które chcą zweryfikować i przestawić światu. Naszą misją jest wspieranie przedsiębiorczości, dlatego postanowiliśmy zrobić naszą własną edycję projektu „Dragon’s Den. Ty też możesz zostać kiedyś milionerem”. 

Projekt jest na tyle pociągający, że Prezydent Miasta Ciechanów wraz z komisją wspierającą innowacyjne pomysły wsparli nas  kwotą 4000 zł. Z jednej strony – to dużo, bo możemy przeprowadzić cały projekt. Z drugiej – dotacja opiera się na cenach przedinflacyjnych.

Dlatego chcemy Cię zaprosić do współtworzenia tego konkursu, a przez to stworzyć i wesprzeć społeczność ludzi, którzy nie boją się opowiadać o swoich pomysłach światu. Tworzyć przedsiębiorców, czyli ludzi, którzy są krwioobiegiem polskiej gospodarki. Takich, którzy działają także dla dobra wspólnego.

Chcemy zebrać 20.000 zł, które pozwolą nam rozwinąć pierwotną wersję naszego pomysłu o:

  • dużo szerszą rekrutację (planujemy dorekrutować 24 uczestników)

– dodatkowe spotkania z mentorami, którzy poprowadzą ich przez meandry tworzenia własnego biznesu i opowiadania o nim,

  • zaangażowanie specjalistów, którzy pomogą przedstawić projekt komisji, a także przetestować i ulepszyć pomysły,

– zwiększenie liczby praktycznych warsztatów dla wszystkich uczestników.

Zebrane pieniądze przeznaczymy na:

  • 6 000 zł- dla dzieciaków na zakup materiałów do prezentacji wypracowanych pomysłów przed grupą inwestorów i przed gośćmi,
  • 9 000 zł- organizacja warsztatów, zwiększenie liczby warsztatów, spotkania z prowadzącymi warsztaty, spotkania z mentorami,
  • 1 000 zł poczęstunek dla gości przybyłych na wielki Finał Dragon’s Den,
  • 4 000 zł koszty administracyjne.

Każda wpłata pozwoli nam przygotować lepiej wszystkich uczestników, promować przedsiębiorców, ale przede wszystkim pokazać młodym ludziom, że wierzymy w ich pomysły i działania. A jeśli jakiś projekt będzie wymagał ulepszenia – dostaną wyczerpującą informację zwrotną, a także wsparcie w jego poprawkach.

To pierwsze takie wydarzenie w Ciechanowie. Znamy jednak naszą młodzież, bo już zrealizowaliśmy zajęcia z przedsiębiorczości i cieszyły się one ogromnym zainteresowaniem. Już wtedy młodzi ludzie mieli za zadanie pozyskać darowizny od lokalnych przedsiębiorców i za uzyskane pieniądze zrealizować różne działania dla swoich kolegów i koleżanek, i też dla siebie.

Młodzi ludzie mieli realny wpływ na swoje środowisko i podobnie będzie w tym przypadku. Teraz dodatkowo będą mogli skonfrontować swoje pomysły na biznes z ludźmi, którzy na biznesie znają się najlepiej.

Jednak żeby się tak stało, niezbędna jest nauka i odpowiednie przygotowanie – taka, która często wykracza poza podstawę programową. Znamy naszą młodzież i wiemy, że są głodni wiedzy i chętni do działań, jednak potrzebują właściwego podejścia, takiego pozaszkolnego, które wydobędzie z nich to co najlepsze. Dlatego zapraszamy – pomóż młodym, przyszłym przedsiębiorcom postawić pierwsze ważne kroki ku samodzielności i przedsiębiorczości.

A możesz nam w tym pomóc klikając w poniższy link i tym samym dokonując wpłaty:

https://zrzutka.pl/jsav8c

Już teraz dziękujemy Ci za wiarę w nasze działania i ślemy wiosenne pozdrowienia 😊😊😊