Yes, you can! - Startujemy!!!
Niedziela, 5 kwietnia 2020

Już w kwietniu startujemy z nowym projektem "Yes, you can!" - aktywizacja społeczna młodzieży w powiecie ciechanowskim współfinansowanym przez Narodowy Instytut Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich na lata 2014-2020.

Celem głównym realizacji naszych działań projektowych będzie zwiększenie aktywności społecznej młodzieży wiejskiej szkół podstawowych (w wieku 13-14 lat) z terenu wybranych gmin powiatu ciechanowskiego poprzez rozwój zróżnicowanych form aktywności społecznej, w tym stworzenie warunków do pierwszych samodzielnych inicjatyw zrealizowanych na rzecz swojej szkoły, kształtujących umiejętność zarządzania oraz organizacji.

W ramach swoich działań uczestnicy projektu będą mogli pozyskać dofinansowanie na realizację własnych inicjatyw na rzecz szkoły i uczniów w łącznej kwocie - 1800zł. Zaś sami uczestnicy mają sznase na otrzymanie voucherów do wykorzystania w sklepie z eletroniką.

 

 

 

 

 

 

 

 

Co zaplanowaliśmy? Szczegóły poniżej:

  1. Przeprowadzenie wykładów „Kto, co i jak?” dla uczniów szkół podstawowych z terenów gmin powiatu ciechanowskiego.
  2. Przeprowadzenie warsztatów „Od ogółu do szczegółu” dla uczniów szkół podstawowych z terenów gmin powiatu ciechanowskiego.
  3. Przeprowadzenie warsztatów „Pracujemy z konkretem” dla uczniów szkół podstawowych z terenów gmin powiatu ciechanowskiego należących do Grup Pomysłodawców i Grup Wyborczych.
  4. Promowanie inicjatyw lokalnych. Przeprowadzenie wyborów i ogłoszenie wyników.
  5. Realizacja zwycięskich inicjatyw lokalnych i ich rozliczenie.
  6. Uroczysta gala podsumowująca projekt.

Biorąc pod uwagę aktualną sytuację związaną z COVID-19 i ograniczeniami w funcjonowaniu szkół, nasze działania  będziemy starali się prowadzić zdalnie :-) 

Regulamin rekrutacji i uczestnictwa w projekcie

 

 

 


zobacz więcej zdjęć:
Kontakt

Fundacja edukacyjno - sportowa

reGeneracja

ul. Płońska 4 lok. 3, 06-400 Ciechanów

tel. 780-073-252

biuro@regeneracja.org.pl

© 2014 reGeneracja